Ko tikėtis iš paauglio? Tikėkitės būti nustebinti. Nuvilti. Išmušti iš pusiausvyros. Nudžiuginti. Įsiutinti. Ir visa tai gali įvykti per 24 valandas! Ką jau ten Jūs - Jūsų paauglys gali būti linksmas, liūdnas, malonus, šiurkštus, švelnus ir grubus per tas pačias 24 valandas. Jis gali prisiglausti ir gali netikėti atsitraukti.
Tikėkitės netikėto ir prisisekite diržus - jūsų laukia nuostabi kelionė po paauglystę!
Šįkart kalbėsime apie tai, kaip išlipti saugiems iš šito pasivažinėjimo amerikietiškaisiais kalneliais.Lektorė – dr. Austėja Landsbergienė:
*Socialinių mokslų daktarė;
*Kontekstinio ugdymo pradininkė;
*Didžiausio ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo Baltijos šalyse „Vaikystės sodas“, Karalienės Mortos mokyklos bei „Six Senses“ International Preschool steigėja ir direktorė;
*Konsultantė švietimo klausimais Lietuvoje;
*Tarptautinių mokyklų tarybos švietimo vertintoja;
* Nuolatinė pranešėja konferencijose užsienyje ir Lietuvoje.DATA: 2021.03.24 (trečiadienį)
LAIKAS: 18 – 20 val. (paskaita + klausimai/atsakymai)
VIETA: Online, paskaita vyks per zoom programėlę. prisijungimas bus atsiųstas kelios valandos prieš paskaitą, kad nepasimestų. Todėl rekomenduojame atsisiųsti programėlę iš anskto, kad nekiltų nesklandumų prieš pat paskaitą.
p.s. bus galimybė gauti pažymėjimus.KAINA: 20 , į kainą įeina ir video įrašas, kurį galėsite perklausyti dar 3 sav. Jums patogiu metuREGISTRACIJA IR BILIETAI: https://forms.gle/KuEQfuSHfpNnev6D7Info : juste.navalinske@gmail.com